Enmarka

Çorum marka tescil yapan firmalar ® isim hakkı alma başvuru

Türk Patent Enstitüsü nezdinde Sınai Mülkiyet hakları konusunda yetkili Marka Vekili olan tescil işlemleri yapan firmalar ve şirketler

Çorum marka tescil yapan firmalar ® isim hakkı alma başvuru

Çorum Marka & Patent Tescil Danışmanlık Ofisi

Markanızı tescil ettirmek ile taklitlerinden ve haksız rekabetten koruyabilirsiniz. Firmaların ürünlerini tanıtmada, piyasaya yerleştirme ve pazarda tutundurmada, üreticinin ürününe bir kimlik kazandırılması daha da önem kazandı.®.

Firma ismi tescil ettirme işlemleri

Çorum’da Marka tescili; bu işaretlerin haksız ve bilinçsiz kullanımı engellemek ve bu sebeple doğacak her türlü zararın önüne geçmek için markayı koruma altına almaktır. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş “marka isimleri” hukuken size ait değildir.

Tanınmak, Bilinmek ve Ayırt Edilmek, Günümüz İŞ Dünyasında ‘Marka’ Gücüdür!” Copyright © 2005 Sizde Marka ve Patent Danışmanlığı İşlerinizde Yanılmayın! İşi Ehline Veriniz. marka patent şirketleri online marka tescil başvuru formu

Marka isminin tescili ile rakip firmaların düşük kaliteli ürünlerden, ancak kendi tescilli markanızı kullanarak, markanıza verecekleri zararı engelleyebilirsiniz. Başkaları sizden önce tescil ettirmeden kendinize ait markanızı tescil ettirin!

Marka koruması tescil yoluyla elde edilir

Marka başvuru tarihinden başlamak üzere 10 yıl için tescil edilir. Bu itibarla marka tescilinden beklenen koruma hakkı da başvuru tarihinden itibaren başlar. “Marka Tescil Belgesi” devredebilir, satabilir, haciz konulabilir, marka lisans anlaşması yapabilir, marka tescil belgenizi Franchising bayilik olarak kiraya verebilirsiniz.®.

İsim hakkı almak için ne yapmalı?

Çorum Marka & Patent Online Hizmetler Çorum Marka Tescil Belgesi Tescili yapılacak firma marka isminin müsait olması gereklidir. Şayet isim müsaitse şahıslarda kimlik fotokopisi / şirket iseniz sicil gazetesi, vergi levhası ve imza sirküleri gerekiyor. Daha fazla detay için çekinmeden arayınız!

Marka, Logo, İsim, Slogan, Marka İsmi, Endüstriyel Tasarım (Şekil), Faydalı Model Patenti Başvuru İtiraz Devir Resmi Barkod Numarası Alma İşlemleri 2005-2017 Arma Patent by En Marka

R ® işareti nedir, ne anlama gelir, neden kullanılır? Yuvarlak içinde ® tescil işareti, ürünün veya hizmetin ismin patenti olduğu anlamına gelir ve global kullanım biçimidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.