Enmarka

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ: Sadenet İnternet Haber Yayıncılık Reklam Tanıtım Hizmetleri

GENEL YAYIN YÖNETMENİ: Sade Kuşcu

EDİTÖRLER
Selma Kuşcu 1 – mail@mailadresi.com
Ahmet Kuşcu 2 – mail@mailadresi.com

REKLAM E-POSTA / BASIN BÜLTENLERİ: Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz;  adresimbelli @ gmail . com

ALTYAPI ve TEMA WP Word Press Haber Teması

enmarka.net; Türkiye Cumhuriyeti T.C. Devletinin varlık ve bağımsızlığına, Devletin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne, Atatürk ilke ve inkılâplarına aykırı veya ırk, dil, cinsiyet, sınıf, bölge ve mezhep farkı gözeterek toplumu kin ve düşmanlığa tahrik eden veya toplumda nefret duyguları oluşturacak, Dini, ahlaki, ulusal ve toplumsal değerlere aykırı yayınlar yapmaz!

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. http://www.enmarka.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

YASAL UYARI:

GİZLİLİK İLKELERİ: © Copyrigth 2015 enmarka.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları enmarka.net’a aittir. enmarka.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar enmarka.net’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

enmarka.net’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. enmarka.net’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY: We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the enmarka.net. However, sometimes the www.enmarka.net uses third parties to process your information. enmarka.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the enmarka.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the enmarka.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the enmarka.net and its services. When you use enmarka.net online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the enmarka.net cookies section of our full Privacy Policy.