Enmarka

TP Türk Patent Register ® Marka Tescil Müracaat Online Başvurusu

Trademark Bir markanın tescil ettirilmesi, özellikle aynı ya da karıştırılabilecek şekilde benzer bir marka ile ihtilaf oluşması halinde koruma sağlayacaktır.

2005 yılından buyana süren maraton hızla devam ediyor… Marka Koruması ve Tescili Marka koruması tescil yoluyla elde edilebilir.

Bir çok şirket/firmalar, ticari unvanının ve ticari işletmenin ticaret sicilinde tescilinin, eşzamanlı olarak marka koruması anlamına geldiğini biliyor. Firmanın ticaret odasında sicile kaydı veya kayıtlı olması, marka ismi tescil koruması sağlamaz.

Bir firmanın ticari unvanı şirketin yasal yapısını tanımlarken, marka, şirketin ürününü/ürünlerini benzerlerinden ayırt etmeye yarar.

“Marka Tescil” başvurusu nereye yapılır? Marka tescili için Türk Patent Enstitüsü yani TPE’den resmi Marka Tescil Belgesi almak gereklidir.

Sınai Mülkiyet alanındaki bu işlemleri (marka, isim, logo, slogan, faydalı model, tasarım tescili (başvuru, yenileme, itiraz, devir) ve Barkod numarası alımı)) 12 yıldır kesintisiz yapıyoruz..

İşlemlerinizi oturduğunuz yerden yaptırablirsiniz! Siz işinizi yapın biz tüm prosedürü yerine getirelim, zamanında işleriniz tamamlansın..

“Hayat, tecrübe edecek kadar uzun değil!”© Since 2005 by Enmarka, Hızlı, Kaliteli ve Güvenli Hizmet Almak için; İşinizi, İşin Ehline Veriniz… Danışmanlık Hizmetleri Türkiye #TürkPatent işlemleri marka patenti müracaatı Tpe ofisi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.