Enmarka

Iğdır marka tescili yapan firmalar ® isim hakkı başvurusu online

Iğdır marka tescili yapan firmalar ® isim hakkı başvurusu online

Iğdır Marka & Patent Tescil Danışmanlık Ofisi tescil yapan firmalar

Firmaların ürünlerini tanıtmada, piyasaya yerleştirme ve pazarda tutundurmada, üreticinin ürününe bir kimlik kazandırılması daha da önem kazandı.®.

Marka ismini ve logonuzu kullanmaya başlamadan önce tescil ettirmek, olası risklerden sizi / firmanızı korur, yatırımlarınız (reklam, etiket, ambalaj vs.) heba olmaz!

Tescil veren için tek yetkili kuruluş

Iğdır’da Marka tescili; bu işaretlerin haksız ve bilinçsiz kullanımı engellemek ve bu sebeple doğacak her türlü zararın önüne geçmek için markayı koruma altına almaktır. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil edilmemiş “marka isimleri” hukuken size ait değildir.

Tanınmak, Bilinmek ve Ayırt Edilmek, Günümüz İŞ Dünyasında ‘Marka’ Gücüdür!” Copyright © 2005 Sizde Marka ve Patent Danışmanlığı İşlerinizde Yanılmayın! İşi Ehline Veriniz. marka patent şirketleri online marka tescil başvuru formu

Marka isminin tescili ile rakip firmaların düşük kaliteli ürünlerden, ancak kendi tescilli markanızı kullanarak, markanıza verecekleri zararı engelleyebilirsiniz. Başkaları sizden önce tescil ettirmeden kendinize ait markanızı tescil ettirin!

Marka isminin tescilini kim verir?

Marka başvuru tarihinden başlamak üzere 10 yıl için tescil edilir. Bu itibarla marka tescilinden beklenen koruma hakkı da başvuru tarihinden itibaren başlar. “Marka Tescil Belgesi” devredebilir, satabilir, haciz konulabilir, marka lisans anlaşması yapabilir, marka tescil belgenizi Franchising bayilik olarak kiraya verebilirsiniz.®.

İsim hakkı almak için ne yapmalı?

Iğdır'da Marka & Patent Online Hizmetler Iğdır Patent Marka Tescili yapılacak firma marka isminin müsait olması gereklidir. Şayet isim müsaitse şahıslarda kimlik fotokopisi / şirket iseniz sicil gazetesi, vergi levhası ve imza sirküleri gerekiyor. Daha fazla detay için çekinmeden arayınız!

Marka, Logo, İsim, Slogan, Marka İsmi, Endüstriyel Tasarım (Şekil), Faydalı Model Patenti Başvuru İtiraz Devir Resmi Barkod Numarası Alma İşlemleri 2005-2017 Arma Patent by En Marka

R ® işareti nedir, ne anlama gelir, neden kullanılır? Yuvarlak içinde ® tescil işareti, ürünün veya hizmetin ismin patenti olduğu anlamına gelir ve global kullanım biçimidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.